Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

bhp katowice, polecicie ?

bhp katowice, polecicie ?

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym bardzo różnie, dlatego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest inaczej czy tak samo?

roudee

Posty: 3

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca zarówno nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, lecz u mnie nie.

szczepanek6

Posty: 5

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby faktycznie mają niezwykle dużo do powiedzenia. Według mnie super.

Olej CBD

Posty: 2

 
Na szkoleniach to jest tak, że jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Później jest tak, że Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wtedy nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, zatem radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wtedy wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, zatem nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, jakie są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, zatem u nas każdy słucha. Według mnie znaczące jest właściwe podejście do tego tematu, a wówczas osoby, jakie mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wówczas jest dobrze.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
Jeśli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest oferta.

wersaczee

Posty: 15

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Odszukasz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bowiem firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo sporo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

mnichuśś

Posty: 13

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

HalskiPol

Posty: 5

 
Na śląsku przykładamy dużo uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezmiernie kosztowny. To, wobec tego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

sthEn

Posty: 7