Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

zestawy growbox, który sklep ?

zestawy growbox, który sklep ?

Witajcie. Chciałbym zapytać osoby obeznane w temacie o to, z jakiego oświetlenia led grow korzystają, na co dzień, aby uzyskać jak najlepsze efekty upraw? Co polecacie?

qwed

Posty: 1

 
Trzeba się na tym troszkę znać żeby wszystko dopasować samemu. Może i zaoszczędzimy troszkę pieniędzy, ale czy uzyskamy takie efektach, jakich się spodziewaliśmy? Nie zawsze opłaca się robić coś samemu, a to chyba jest jeden z tych przykładów.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Generalnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za niezmiernie się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wówczas wszystko będzie działać jak należy.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Na wszystkim trzeba się znać, ale informacje i takich uprawach w domu można znaleźć w Internecie. Jeśli ktoś chce i naprawdę przyłoży się do tego to uzyska bardzo dobre efekty. Trzeba tylko włożyć w to pracę i serce.

Nikuś23

Posty: 4

 
Sklep z lampami do growbox znajdziemy na https://flo-grow.eu. Sam robiłem tutaj zakupy. Mają lampy od kilku producentów i są naprawdę najlepszej klasy.

Sohinyh

Posty: 2

 
Znajomy ma wiele takich namiotów uprawowych led i jest bardzo zadowolony. Niestety nie powiem Wam skąd ma te namioty, bo się tym nie interesowałem.

Tarzan.JJ

Posty: 6

 
Dzisiaj można wszystko sobie zamówić. Nie trzeba nawet daleko szukać. Jeśli ktoś chce zestaw growbox to idzie z tym do producenta. W ten sposób dociera do źródła. Mamy wtedy największy wybór zestawów, ale i mamy bardzo przystępne dla nas ceny.

esdoen1

Posty: 7

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która oferuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

Marioleczka

Posty: 3