Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy długa jest nauka do programu rozliczenia delegacji?

Czy długa jest nauka do programu rozliczenia delegacji?

Witam wszystkim. Jest tu może przedstawiciel kadrowych? Interesuje mnie mianowicie program do ewidencji urlopów i szukam relacji ludzi, jakie mają z nim do czynienia w praktyce.

Jak się Wam spisuje?

dabuchus56

Posty: 13

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, iż będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednakże, iż jest on tak wielkim udogodnieniem, iż mnóstwo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, przede wszystkim panie kadrowe.

3czex

Posty: 21

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Przez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Klaudi

Posty: 25

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, niemniej jednak potrzebuje sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

frotka90

Posty: 14

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się znakomicie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Acclaim

Posty: 11

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę świetne programy.

tutys00

Posty: 16

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się bardzo ważne dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Hunka

Posty: 17

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w czasie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

artoor

Posty: 14