Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

wycieczki all inclusive, gdzie ?

wycieczki all inclusive, gdzie ?

Jakie wycieczki all inclusive proponujecie, jeśli chodzi o Grecję? Może polecacie jakieś biuro, które jest godne uwagi, bo zapewnia różnorodne atrakcje również dzieciakom?

AAjaka!!

Posty: 5

 
Też myślałam o takich wycieczkach all inclusive. Teraz coraz więcej organizatorów ma w swoich ofertach właśnie takie propozycje. To świetny sposób na urlop. Cenię aktywny wypoczynek :) a Wy?

babyNON

Posty: 10

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, że nie wychodzi to wiele wiecej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, że musisz im zapewnić atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, że kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka ofert mamy na oku :D

qwuster

Posty: 8

 
A ile dokładnie kosztują takie wakacje rodzinne all inclusive, biorąc pod uwagę egzotyczne kraje? Dokładnie chodzi mi o to, ile więcej trzeba wydać niż jadąc normalnie. Może bym się skusiła, a coś dokładnie polecacie, jakieś biuro podróży?

Lesny

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive to polecam to biuro podróży http://clubmed.pl. Zapewniają mnóstwo atrakcji, dlatego nie bez powodu korzystaliśmy, ale też będziemy w przyszłości.

Marioleczka

Posty: 23

 
To bardzo dobrze się składa, iż odszukałam ten wątek. Mam cel w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc poszukuję ofert wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

Anonim.KuBa

Posty: 20

 
Organizują też w ramach pobytu bardzo atrakcyjne wycieczki all inclusive. Nie lubię jedynie leżeć i się opalać, więc dla mnie była to po prostu świetna opcja. Skorzystałem ze wszystkiego :D

Narcyzzz

Posty: 10

 
Nic tylko znaleźć jakąś ofertę, która jest godna uwagi także z powodu ceny. Nie mam jakby rozeznania, bo dopiero pierwszy raz mamy zamiar skorzystać z wakacji all inclusive. Teraz to wydaje mi się, że już nie są centy tak rażąco wyższe niż ceny tradycyjnego pobytu w hotelach.

labuh

Posty: 12

 
Masz rację. Nic dziwnego, bo przecież biura podróży muszą konkurować ze sobą :) Dla nas klientów świetna opcja. W tym roku byliśmy na zorganizowanych właśnie w ten sposób wakacjach rodzinnych all inclusive i nie żałujemy. Ciągle wracamy wspomnieniami, a bankowo wybierzemy się na takie same w przyszłym roku. Super sprawa, bo zapewniają wszystko dla dzieci i opiekę też.

Llevis

Posty: 12

 
A ile dokładnie kosztują takie wakacje rodzinne all inclusive, biorąc pod spostrzeżenie egzotyczne kraje? Dokładnie chodzi mi o to, ile więcej trzeba wydać niż jadąc normalnie. Może bym się skusiła, a coś dokładnie polecacie, jakieś biuro podróży?

Klarka45

Posty: 8