Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gdzie warto wykupić wycieczki all inclusive ?

Gdzie warto wykupić wycieczki all inclusive ?

Witam serdecznie. Pierwsze plany co do urlopu ruszyły. Prawdopodobnie Malezja :) Korzystaliście gdzieś z wycieczek all inclusive? Jak możecie coś polecić, to z góry dziękujemy.

24vhss

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o egzotyczne kraje o mnóstwo bezpieczniej i taniej jest wybrać opcję wakacji rodzinnych all inclusive. Mieliśmy obawy co do kuchni poza hotelem. Nigdy nic nie wiadomo :) A tak to wszystko było na miejscu. Bez żadnego wychodzenia poza teren hotelu :D Pewnie ta opcja nie jest droższa od dwóch posiłków i zakupów na własną rękę.

szymon2626

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, natomiast w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, natomiast wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

zuzanna

Posty: 7

 
Polecam zajrzeć na ich stronę http://clubmed.pl. To organizator wycieczek all inclusive na całym świecie. Mają renomę, są na ryku od 1950 roku. My zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się w tamtym roku :)

Totek

Posty: 27

 
Normalnie nie korzystamy z wakacji all inclusive, co oczywiście przekłada się później na dodatkowe wydatki ;) Na wakacjach generalnie ciężko zaoszczędzić :) głównie wyjeżdżając z dzieciakami.

lary0071

Posty: 16

 
Sami przekonaliśmy się, iż to nie taka bezproblemowa sprawa wybrać się bez sprawdzonej oferty z dzieciakami na egzotyczne wakacje. Też uważam, iż nie ma to jak wakacje rodzinne all inclusive, a już tym niezwyklej z jakąś opieką :)

Sewerynus

Posty: 18

 
Idealnie trafiliśmy w zeszłym roku, ponieważ skorzystaliśmy z wakacji rodzinnych all inclusive i mieliśmy nawet opiekę do dziecka. Zabaw naszemu synkowi nie brakowało. To naprawdę dobra forma, ale zapłacić oczywiście trzeba. Z drugiej strony to jednak urlop, więc wypocząć trzeba :D

Asd7

Posty: 18

 
Sami przekonaliśmy się, że to nie taka prosta sprawa wybrać się bez sprawdzonej oferty z dzieciakami na egzotyczne wakacje. Też uważam, że nie ma to jak wakacje rodzinne all inclusive, a już tym bardziej z jakąś opieką :)

vokalek

Posty: 18

 
Jakbym miała skorzystać z takich wycieczek rodzinnych all inclusive, to na bank musiałabym mieć potwierdzenie, że to rzetelny organizator. Tyle się teraz słyszy o porwaniach dzieci. Wiadomo, jak jakieś znane biuro to oczywiście bez stresu, ale teraz potworzyło się sporo nowych organizatorów. Takim ciężko zaufać.

Yuri20

Posty: 9

 
Zależy gdzie się wybierasz. W ramach wycieczek all inclusive w samej Europie raczej z takiej opcji nie korzystam. Zwiedzając Azję było to dla mnie niezmiernie wygodne. Miałem obawy co do kuchni i paru tam jeszcze spraw ;)

apepsi1983

Posty: 23