Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

egzotyczne wakacje z biurem

egzotyczne wakacje z biurem

Jak ktoś odwiedzał Pukhet, to pytanie, czy warto? Jak coś to na jakiej wyspie egzotycznej w Tajlandii można spędzić spokojnie urlop? Z góry dzięki za każdą informację.

Jermeri

Posty: 5

 
Oj tak Phuket to idealne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu bardzo gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą często wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

grzes3345

Posty: 11

 
O wycieczki do Azji indywidualnie skrojone dowiadywałem się w mnóstwo miejscach. Nigdzie nie jest tak okej, jak tutaj thailand-trips.pl. Polecam skontaktować się, bowiem można mnóstwo zaoszczędzić.

mario72k

Posty: 7

 
Nie polecam wybierać się poza Europę samodzielnie, no chyba że do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

mack

Posty: 8

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, albowiem cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, różne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

serumP007

Posty: 17

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być oczywiście pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, które samemu sobie planujemy. Osobom, które pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, które mają elastyczną ofertę.

kosmetyczki

Posty: 16

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, bo cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

E-GOista

Posty: 9

 
Idealna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno znaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, natomiast przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował chociażby mniej więcej :(

namok

Posty: 9