Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Muzeum dla dzieci Kołobrzeg, co polecicie ?

Muzeum dla dzieci Kołobrzeg, co polecicie ?

Z jakich atrakcji dla szkół w Kołobrzegu można korzystać? Oczywiście zależy mi na czymś innym niż kino, a nawet teatr?

Wojciech24

Posty: 9

 
Oczom nie wierzyłam, a dzieci były pod wielkim wrażeniem, ścian, podłogi, postaci hologramowych, zapachów. To niesamowite muzeum, Kołobrzeg winien być dumny z takiego projektu.

gregcie@

Posty: 22

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

ZPL33

Posty: 14

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam wielokrotnie:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Niemniej jednak naprawdę polecam.

mack

Posty: 30

 
Jak chcecie podejść poważnie do zwiedzania Kołobrzegu to polecam to muzeum http://muzeum6d.pl. Projekt jest w 3D, można doznać tu naprawdę super wrażeń – mgła, wiatr, mewy, zapach jabłuszek, dla dzieciaków przednia atrakcja.

serMER

Posty: 19

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Wyborne miejsce dla dzieci i nie tylko. Bo można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i nie ulega wątpliwości efektów specjalnych.

12erBis

Posty: 12

 
Bardzo fajne miejsce na wspólny rodzinny wypad. To muzeum dla dzieci w Kołobrzegu gdzie dorośli też mogą super się bawić. Polecam bardzo bardzo bardzo:)

juron

Posty: 13