Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

sesja ciążowe szczecin, poszukuję!

sesja ciążowe szczecin, poszukuję!

Chciałabym zrobić sobie sesje ciążowe w Szczecinie. Czy wiecie może kto w tym mieście zajmuje się fotografiami ciążowymi? Zależy mi na kimś doświadczonym, który wykonuje zdjęcia u siebie w studio.

Bierny67

Posty: 1

 
Sesja niemowlęca w Szczecinie powinna być wykonywana w domu lub w studiu fotograficznym. My swojemu dziecku wykonywaliśmy właśnie w studiu i jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów.

Yuri20

Posty: 15

 
Warsztaty noworodkowe przydają się fotografom z małym doświadczeniem. Mogą się oni dużo dowiedzieć, jak obchodzić się z małym dzieckiem podczas sesji noworodkowej. Poza tym warsztaty, to także podniesienie doświadczenia.

xacti

Posty: 5

 
Widziałam nie raz zdjęcia z sesji noworodkowej w Szczecinie i byłam zachwycona jedną Panią fotograf. Jednak w tym momencie nie mam do niej kontaktu, jak znajdę to dam Ci znać.

labuh

Posty: 2

 
Sesja niemowlęca w Szczecinie powinna być wykonywana w domu lub w studiu fotograficznym. My swojemu dziecku wykonywaliśmy właśnie w studiu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów.

namok

Posty: 3

 
Musisz zrobić ją u profesjonalisty. My sesje ciążowe w Szczecinie wykonywaliśmy u tej Pani https://www.agnieszkaszlachta.pl/rodzinne i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Pierwszą sesję miałam wykonywaną w 8 miesiącu ciąży, a drugą robiliśmy sesję noworodkową. Wszystkie fotografie były cudowne.

Jacek1812

Posty: 6

 
Sesja ciążowe w Szczecinie wykonuje jedna Pani fotograf. Jej fotografie są bardzo przepiękne, jednak nie pamiętam jej nazwiska, gdyż to koleżanka u niej robiła fotografie. Jak się dowiem to dam Ci znać.

Klara323

Posty: 3