Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Druk wizytówek

Druk wizytówek

Hejka. Czy projekt graficzny pod letterpress musi spełniać jakieś określone zasady, czy równie dobrze może to być grafika, którą drukujemy tradycyjnie?

Fajae

Posty: 5

 
Nieprawdą jest, że lakier UV używa się tylko i wyłącznie do zabezpieczenia gotowego druku. Ja stosuję go, żeby uzyskać lepszy efekt wydruku. Jego użycie zakładam już podczas przygotowywania grafiki.

Masssyn5

Posty: 21

 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o uszlachetnianiu druku, to nieco sceptycznie podchodziłem do tego zagadnienia. Obawiałem się bowiem, że poprzez takie działanie mogę uszkodzić wydrukowany materiał. Odważyłem się jednak i użyłem lakier UV. Efekt mnie przekonał.

francesska

Posty: 8

 
Dla mnie wizytówki kaszerowane zawsze kojarzyły się z wyższą sferą. Pierwszą tego typu wizytówkę dostałem w stolicy, gdy byłem w cenionym biurze nieruchomości. Aktualnie korzystają z nich najróżniejsze firmy i nie jest to żadnym nietaktem, wręcz przeciwnie, budzi pozytywne wrażenia wśród klientów.

Ichigo

Posty: 12

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej sposoby. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

korasek

Posty: 21

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, zarówno swoich kontrahentów. Tym niezwyklej raduje mnie fakt, że coraz częściej mogę zdobyć je od przedstawicieli rożnych branż.

Spirek

Posty: 17

 
Ja też nigdy nie myślałem, że druk wizytówek to takie zaawansowane działanie. Dowiedziałem się o tym, czytając http://drukwizytowek.czytajwiecej.edu.pl. Najpierw trzeba dobrać odpowiedni rodzaj papieru, przygotować projekt graficzny, a dopiero później całość wydrukować i ewentualnie uszlachetnić.

BakTer45

Posty: 21

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

Jozeff67

Posty: 15