Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tania apteka w częstochowie

Tania apteka w częstochowie

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Częstochowie, jaką polecacie?

Sewerynus

Posty: 2

 
Parę razy zamawiałem leki internetowo i w sumie nie jest najgorzej jeśli idzie o ceny. Z tym, że trzeba doliczyć koszt wysyłki, więc żeby się to faktycznie opłacało to najlepiej pozbierać zamówienia od znajomych i zrobić większe zakupy, żeby tylko raz zapłacić za dostawę.

Lesny

Posty: 32

 
Ech, trudna sprawa. Jeszcze mojej sytuacji, gdzie jestem wciąż młody i na nic poważnego nie choruję to raz na jakiś czas kupić leki to nie jest problem. Ale doskonale rozumiem ludzi, którzy muszą cały czas przyjmować lekarstwa, że te ceny są nie do przeżycia.

E-GOista

Posty: 16

 
Sama szukam jakiejś apteki z przystępnymi cenami, ale z myślą o mojej mamie, która regularnie musi być brać leki na Alzheimera. Póki co to na leczenie idzie bardzo dużo pieniędzy i nic nie wskazuje na to, że ceny miały pójść w dół.

zakk87

Posty: 22

 
Nie wiem jaka apteka w Częstochowie jest najlepsza, ale ja osobiście mogę polecić tę na ulicy Inwalidów Wojennych 3 - chodzi o aptekę Zdrowit, bez trudu ją zlokalizujesz. Chyba najtańsze ceny leków w mieście, tak mi się przynajmniej wydaje.

12erBis

Posty: 7

 
Mama wspominała coś niedawno o dobrej aptece koło PKP, ale nic więcej nie wiem. Ona akurat jest w miarę oblatana w temacie, bo już ma swoje lata i bez codziennej porcji pigułek to nie ma życia.

Accoun44

Posty: 31

 
W Czewie jeszcze nie jest tak najgorzej jeśli chodzi o apteki. Ja studiowałem w Kato, to tam dopiero mieli stawki. Żal człowiekowi było na zwykłą witaminę C, żeby wykupić. Już wolałem się leczyć herbatą z cytryną i miodem z czosnkiem. W sumie – skuteczniejsze.

Bączeak

Posty: 8