Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Miał być pierwszy raz, spaliłem z nerwów. Przymierzam się do następnej próby, prawdopodobnie za 2 tygodnie, bo wtedy jestem z dziewczyną umówiony. Czego mogę doraźnie użyć, żeby zwiększyć szanse powodzenia? Bardzo mi na tym zależy ;)

Yuri20

Posty: 8

 
Jak masz zaburzone poczucie własnej wartości przez małego penisa to psychoterapia wskazana. Do tego kuracje naturalne, aby uzyskać ukrwienie maksymalnie członka. Wtedy od razu się powiększy. Trzeba tylko brać suplementy dość długo, aby efekt się utrzymał już na stałe.

wieslawww2

Posty: 9

 
Pomógł mi fajnie dr Penigreat na powiększenie penisa. To działa, tylko trzeba wiedzieć, w jaki sposób i jakich wyników się spodziewać. Wiadomo, że cudów typu 10 cm nie będzie, natomiast 1, albo trochę więcej bardzo możliwe, bo dochodzi do prawidłowego ukrwienia członka. Mało mężczyzn zna w sumie własny organizm. No i warto przeanalizować poziom testosteronu i w razie czego podnieść. W tym dr Penigreat masz maksymalne, dozwolone dawki ziół przeznaczonych do poprawy męskiej sprawności. Nie wiem, czy coś lepszego znajdziesz teraz. Jak coś dajcie znać, bo też jestem zainteresowany. Dzielę się po prostu doświadczeniami. Pzdr.

123321

Posty: 10

 
Dzisiejszy 30 latek to dawny 40 latek można powiedzieć. Tempo życia zmieniło się na niekorzyść. Do tego dodaj bardzo złą dietę, brak męskich autorytetów. Jak ci nie stanie to nie masz nikogo, kto normalnie doradzi. Nie wiem, dostrzegam pewien kryzys męskości. Warto się leczyć w każdym razie, koniecznie naturalnie.

gregBard

Posty: 20

 
A zastanawialiście się, dlaczego kobiety udają organizmy? No właśnie, bo praktycznie nic nie czują. Za małe przyrodzenie, ot co ;)

Lomartek67

Posty: 10

 
Zmierz dobrze penisa i porównaj ze statystykami europejskimi, ewentualnie światowymi. Wtedy zobaczysz, czy faktycznie mieścisz się w normie, czy trzeba już podejmować działania medyczne.

Bienkus

Posty: 10

 
Jak jesteś młodym mężczyzną to jeszcze penis prawdopodobnie urośnie z czasem, więc nie warto się śpieszyć z powiększaniem drastycznymi metodami.

Lesny

Posty: 8