Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tania apteka w Gliwicach

tania apteka w Gliwicach

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Gliwicach, jaką polecacie?

filmik66

Posty: 4

 
Słyszałam, że będą otwierać nową aptekę z dużej sieci w Gliwicach niedaleko PKP. Ale co do szczegółów to nie wiem kiedy i co to dokładnie za firma będzie...

raptofil

Posty: 28

 
Nie mieszkam jakoś szczególnie długo w Gliwicach więc co do aptek to nie za bardzo jestem zorientowany. Ale już powoli się uczę miasta i już wiem gdzie kupić dobry i tani chleb i świeżego kurczaka, więc nie jest najgorzej. Na apteki przyjdzie jeszcze czas.

Alimer

Posty: 16

 
Sprawdź Apteki Zdrowit - w Gliwicach działa ich aż 7. Myślę, że nie będziesz na nic narzekał, bo to jednak takie apteki, które są dobrze zarządzane - tak mi się przynajmniej wydaje. Osobiście polecam aptekę na Zubrzyckiego 14, ale są inne lokalizacje.

123321

Posty: 10

 
U mnie to aż tak najgorzej nie jest jeśli chodzi o leki. W zasadzie to powiem, że w aptece jestem średnio raz na kwartał, więc naprawdę rzadko. Także dużej uwagi do cen to nie przywiązuję, idę tam gdzie akurat mam po drodze.

Cybooor

Posty: 7

 
Od czasu do czasu można w każdej aptece trafić na jakieś sensowne promocje, ale najlepsze są te apteki, które na co dzień mają niewygórowane ceny. A takich aptek to w Gliwicach jest tyle co kot napłakał.

CzarnyBlant

Posty: 16

 
Moi dziadkowie to każdy dzień zaczynają od dawki tabletek i kończą na porządnej dawce kolorowych pigułek. Jak ostatnio rozmawiałam z babcią to mówi, że wydają koło 500 zł miesięcznie tylko na leki. Dramat.

ooops65

Posty: 21

 
Ja to się ostatnio mile zaskoczyłam w aptece. Zaszłam po czosnek w kapsułkach na odporność. Normalnie coś takiego kosztuje ponad dychę, a ja zapłaciłam niecałe 7 złotych. Ale to nie było w Gliwicach tylko w KK.

esdoen1

Posty: 5