Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tania apteka w Kluczborku

tania apteka w Kluczborku

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Kluczborku, jaką polecacie?

namok

Posty: 5

 
Mama mi często opowiada jak to kupiła leki i ile kosztowały, ale jakoś nigdy jej nie pytałam gdzie ona te swoje recepty wykupuje. Jak będę w domu w przyszły weekend to trochę podpytam, może się akurat czegoś konkretnego dowiem.

Damiano2

Posty: 9

 
Parę fajnych aptek by się w mieście znalazło. Te większe sieciowe zwłaszcza często robią dobre promocje. Niedawno mi się udało w niezłej cenie kupić bardzo dobre tabletki wzmacniające na skórę, włosy, paznokcie.

Klara323

Posty: 7

 
Mogę przede wszystkim polecić Aptekę Zdrowit, jest ona moim skromnym zdaniem najlepszą apteką w mieście - na ulicy Ściegiennego 5 konkretnie się znajduje. Polecam serdecznie.

Damianek4

Posty: 12

 
Za kilka dni idę do lekarza i już sobie myślę o tym ile mi leków przepisze. Ostatni raz jak byłem to recepta mnie kosztowała ponad stówkę, a wiem, że inni płacą jeszcze więcej.

Jacek1812

Posty: 22

 
Jak jestem w odwiedziny u mojej babci to pierwsze co się u niej w domu rzuca w oczy to sterta leków na komodzie. To jest niepojęte ile jej tego lekarz przepisuje. Osobne na ciśnienie, na wątrobę, na trawienie, na żylaki...Ciężkie jest życie seniora w tym kraju.

bartek33

Posty: 7

 
O aptekach to można by pogadać z moją ciotką. Ona ma wszystkie apteki w Kluczborku w małym palcu. Ona zawsze miesiąc wcześniej wie o otwarciu nowej...kobieta prawdziwych kontaktów ;)

dedyktt

Posty: 14

 
Warto przede wszystkim wypytać lekarza, który lek przepisuje czy jest to najtańszy zamiennik, czy nie. Bo wiem, że niektórzy lekarze zwracają na to uwagę i starają się przepisać człowiekowi rzeczywiście najtańszą alternatywę, a inni mają to w nosie.

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Z aptekami to mam różne doświadczenia. Raz mi się udało naprawdę fajnie leki wykupić, ale nie w Kluczborku, tylko internetowo. Ale drugi raz już nie zamawiałam, bo potrzebowałam tylko jedną rzecz a to się w necie takich małych ilości już nie kalkuluje kupować.

yetisize

Posty: 14