Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tania apteka w Bytomiu

Tania apteka w Bytomiu

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Bytomiu, jaką polecacie?

Kitas

Posty: 4

 
Dużo zależy od lekarza tak prawdę mówiąc. Może zapisać równie dobrze tańszy lek, jakiś substytut o tym samym składzie, tylko musi się mu chcieć. Inna rzecz, że oni często przepisują te leki, za których promocję dostają po prostu kasę. Taka prawda.

Miner-ooo

Posty: 11

 
Najbardziej to mnie denerwuje w aptekach to, że często nie mają tych leków co mi akurat lekarz przepisał. I każą człowiekowi czekać na zamówienie. A ja nie mam za bardzo ani czasu, ani ochoty na takie czekanie...

qwed

Posty: 13

 
Mi to żal starszych osób, czy w ogóle chorujących. Na leki wydaje się bardzo dużo. Inna sprawa, że też lekarze są temu winni w dużej mierze. Dla nich to najłatwiej jest pacjentowi tabletki przepisać. A w wielu wypadkach wystarczy zmiana trybu życia, zmiana diety, jakiś sport i leki są w ogóle nie potrzebne.

Kitas

Posty: 18

 
Niedawno w miarę tanio receptę wykupiłam w aptece przy dworcu, ale jak się ona nazywała...też chciałabym wiedzieć. Byłam tam pierwszy raz w życiu.

TomekK

Posty: 8

 
Moja babcia to połowę emerytury na leki wydaje. To jest jakiś horror. Niby są jakieś refundacje i inne takie wynalazki, ale to wszystko i tak za mało. Ceny z tego co babcia mówi to praktycznie z roku na rok są coraz wyższe.

Bryzyt1

Posty: 15

 
U nas na Szombierkach to teraz bardzo dużo aptek powstało. Po prostu mamy społeczeństwo lekomanów i coraz więcej jest reportaży na ten temat. Ja w sumie wcale nie jestem lepsza, bo chętnie biorę różnorakie suplementy, choćby magnez. A jak tylko głowa zaboli to z miejsca biorę sobie pastylkę. Takie czasy.

alido45

Posty: 14

 
W Bytomiu niedaleko parku miejskiego była swego czasu dość niedroga apteka. Ale z tego co widzę to chyba ją zamknęli. Na tę chwilę to sama bym miała problem, żeby taką najtańszą w okolicy wskazać.

serMER

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o Bobrek to nie najlepiej jest w okolicy z tanimi aptekami. Ja specjalnie jeżdżę do centrum, tam już prędzej można gdzieś wykupić receptę za rozsądne pieniądze.

HalskiPolAnimer56

Posty: 22

 
Powiem szczerze, że rzadko chodzę do aptek, bo jestem jeszcze młody i zdrowy, ale jeżeli już muszę zrealizować receptę, to chodzą do Apteki Zdrowit - konkretniej na ulicy Strzelców Bytomskich 250E, ale z tego co zdążyłem się zorientować, mają sporo tych aptek w całym regionie. Przede wszystkim duży plus za niskie ceny tych leków, tak mi się wydaje.

TomekK

Posty: 14