Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tania apteka w Jaworznie

tania apteka w Jaworznie

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Jaworznie, jaką polecacie?

bartek33

Posty: 8

 
Żeby takie naprawdę okazyjne zakupy zrobić, to ja muszę co najmniej kilka aptek odwiedzić. Robię taki objazd po mieście. W każdej mają coś tańszego. Fakt, że trochę czasu takie podróżowanie zabiera, ale można przyoszczędzić.

mario72k

Posty: 7

 
Osobiście chadzam tylko i wyłącznie do Apteki Zdrowit, po prostu wszystko jest tam na poziomie. Adres apteki to Adama Mickiewicza 11 - polecam serdecznie, szczególnie, że cenowo wypada to całkiem nieźle.

HalskiPol

Posty: 13

 
Czasami aż strach patrzeć na to jak dużo ludzie leków kupują. Moja znajomą to regularnie widzę jak za apteki wraca z pełną siatką zakupów. Faszeruje się na potęgę, ale tak to jest jak się choruje przewlekle.

Kolekcjoner

Posty: 20

 
Parę sensownych aptek w Jaworznie by się znalazło. Jeszcze dużo na pewno zależy od tego jakich konkretnie tabletek się szuka. W jednym sklepie można taniej znaleźć rzeczy na grypę, w innym dla diabetyków, jeszcze w innym dla sercowców.

woytazo

Posty: 12

 
Trudna sprawa z tymi aptekami. Moja mama sporo leków kupuje i jak z nią ostatnio rozmawiałam to się mocno żaliła na ceny w Jaworznie. Ponoć w innych miastach można taniej lekarstwa wykupić.

warter88

Posty: 10

 
Najłatwiej poznać tanią aptekę po kolejkach. Ja pamiętam jak studiowałem w Katowicach to przed jedną apteką na mieście kolejka bywała regularnie tak spora, że ludzie stali jeszcze w korowodzie na zewnątrz na chodniku.

szymon2626

Posty: 25

 
Aptek jest coraz więcej, to na fakt. Szkoda tylko, że wraz z rozwojem tej branży ceny nie spadają. Mi to jeszcze niedawno panowie z ministerstwa zabrali dość dużą refundację na moje tabletki, także jestem na ten moment ugotowany.

namok

Posty: 9

 
Pochwalę się, że ostatnimi czasy to raczej nie chorowałam, więc co do aptek dużego rozeznania nie mam. Pół roku temu mnie złapało przeziębienie i wtedy pamiętam, że jak zrobiłam zakupy to wydałam naraz blisko 100 zł.

alibuś34

Posty: 9

 
Ja to zawsze jak idę do apteki wykupić leki to idę z ciężkim sercem. Także taka moja porada dla młodych – dbajcie o siebie, nie chorujcie. Bo można finansowo się naprawdę posypać.

dzaman

Posty: 21