Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Cześć! Szukam fajnych pewnych preparatów poprawiających współżycie, zwiększających doznania, coś możecie podpowiedzieć? Ostatnio jakoś mam mniej seksualnej mocy, szybciej z partnerką kończymy, generalnie nie jest tak dobrze jak było wcześniej.

figo

Posty: 9

 
Ja tam na swoje możliwości co do seksu nie narzekam jak na razie ale też nie ma co ukrywać, że kiedyś człowiek tę sprawność straci, wieku się nie oszuka, a czasu nie zatrzyma. Smutne ale prawdziwe.

czerwińska

Posty: 9

 
Czasami można sobie pomóc odpowiednim suplementem a czasami jest konieczna wizyta u lekarza jeśli problemy są naprawdę poważne a wiem z własnego doświadczenia że facet do lekarza to nie lubi za bardzo chodzić.

pawel253

Posty: 12

 
Mi dużo daje to że jeżdżę regularnie na rowerze, ruszam się krótko mówiąc. Moim zdaniem sport ma bardzo dobry wpływ na kondycję też czysto seksualną i widzę to po sobie...inna sprawa że też schudłem, jestem bardziej gibki, także można coś tam pokombinować z żonką ;]

Acclaim

Posty: 8

 
Nie ma co się bać róznych preparatów na poprawę erekcji potencji i tak dalej. Wszystko jest dla ludzi. Ja kupiłem żel Dr.Penigreat i bardzo sobie chwalę. Naturalny skład, prosty w nanoszeniu i faktycznie dużo pewności zyskałem odkąd go stosuję. Krotko mówiąć – w decydująćym momencie nie zawodzę.

WacDEC

Posty: 16

 
Jak można w naturalny zdrowy sposób poprawić swoją potencję to moim zdaniem zawsze warto z czegoś takiego skorzystać. Jednak facet traci mocno na pewności siebie jeśli w seksie cóś nie funkcjonuje dobrze.

kerad17

Posty: 23