Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Trochę chorowałem i okazało się, że erekcja mi się mocno osłabiła. Nie wiem do końca, czy to stan przejściowy, czy to będzie już zawsze, ale nie chcę się załamywać, tylko znaleźć rozwiązanie, które mi faktycznie pomoże od czasu do czasu uzyskać pełną erekcję. Proszę o normalne odpowiedzi, pomoc doświadczonych mężczyzn. Pozdrawiam.

Bhapo

Posty: 12

 
Nie musisz nikomu mówić, że czegoś używasz. Zostaw to najlepiej dla siebie. Kobiety o pewnych sprawach wiedzieć nie muszą.

MisiekKce

Posty: 13

 
Jak masz zbyt częste problemy z seksem to jeszcze przyda się większa aktywność fizyczna, badania hormonalne, odrzucenie alkoholu.

KKarlowiec

Posty: 7

 
Bierz próbki wszystkiego, co jest na rynku i testuj, co dwa dni. Pamiętaj, żeby penis po żelu trochę odpoczął. Dokładnie się myj po nałożeniu i później. Zwiększysz skuteczność.

Olipet56

Posty: 15

 
Jak nie dbasz o siebie fizycznie, czy pod względem ograniczenia stresu to nie wiem, czy ci coś na dłuższą metę pomoże.

33-odwaga

Posty: 7

 
Najlepiej to wspomagać się przez jakiś czas, a później stopniowo zmniejszać dawki i próbować samodzielnie utrzymać erekcję. Żel pomaga zdecydowanie w podobnych ćwiczeniach i w przyzwyczajeniu do nowej partnerki.

ooops65

Posty: 17

 
Przy pierwszym razie też miałem podobne wahania i nie wiedziałem, czy seks wyjdzie. Przeanalizowałem tabletki i żele na utrzymanie erekcji, ale żel dr Penigreat wydał mi się najlepszy. Przetestowałem na małej próbce, a później już kupiłem sobie opakowanie. Użyłem do tej pory 4 razy w krytycznych sytuacjach :) i bardzo szybko działa. To muszę przyznać

sooya

Posty: 26

 
Jak poczytałem o chirurgicznych metodach powiększenia penisa to wolę z nich jednak zrezygnować na rzecz żelu. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

33-odwaga

Posty: 8

 
O tyle dobra sprawa, że na niektórych mężczyzn żel działa bardzo mocno i wystarczy tylko lekkie posmarowanie, aby doprowadzić do maksymalnej erekcji. A przy maksymalnej erekcji penis jest naturalnie większy. To się zawsze sprawdza.

wieslawww2

Posty: 9

 
Jak kilka razy ci stanie z żelem przy nowej partnerce to już później nie będziesz potrzebował dodatków. U mnie tak zawsze było. Na początku się stresujesz, więc pomoc nie zaszkodzi, a później warto odstawić i naturalnie.

Kolekcjoner

Posty: 7