Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tania apteka w Lublincu

tania apteka w Lublincu

Witajcie poszukuje taniej apteki w Lublincu, jaką polecacie?

wrrraak22

Posty: 7

 
Rzadko jestem w Lublińcu, więc raczej specem nie będę od tutejszych aptek. Odkąd wyjechałem na studia, to w domu jestem gościem. Moi rodzice też póki co na szczęście nie chorują, więc pewnie oni też będą średnio zorientowani.

eplaya

Posty: 19

 
Ja to jak jestem u lekarza to zawsze mówię, że chcę żeby mi najtańsze jakie tylko możliwe przepisał. Bo substancję czynną można znaleźć w wielu lekach, sęk w tym, że lekarza często przepisują te, które im najwygodniej, albo które im się opłaca a niekoniecznie pacjentowi.

skrl

Posty: 18

 
W Lublińcu można od czasu do czasu na fajne promocje w aptekach trafić, ale trzeba mieć trochę fart. Bo przecież raczej nikt nie planuje choroby, akurat wtedy jak w aptekach robią rabaty ;-) Życzę zdrowia wszystkim!

Y_Totus2

Posty: 24

 
Co do cen w aptekach to ja myślę, że sporo zależy od miasta, od regionu kraju w ogóle. Jak byłam jakiś czas temu u brata w nomen omen Lublinie :) to tak w aptekach stawki były wyraźnie niższe. Myślę, że podobnie jest w ogóle na wschodzie Polski.

bialeiczar

Posty: 16

 
Najwięcej do powiedzenia na temat cen w aptekach to na pewno mają emeryci i renciści. Moja babcia ciągle narzeka na ceny, tak samo często jak na wysokość emerytury. Zresztą z tego co wiem to jej niedawno podwyższyli emeryturę...o 4 złote.

Klara323

Posty: 7

 
Z tego co wiem to na Karola Miarki mają w miarę ciekawe ceny w aptece, ale ja to tam rzadko jestem, więc trudno mi jakoś tak bardziej porównywać i się wypowiadać, ale sporo koleżanek o tym mówi.

duchovnyy45

Posty: 8

 
Z tego co ja wiem to jednymi z bardziej kosztownych jeśli chodzi o leczenie chorobami są te na podłożu psychicznym. Ponoć tutaj za leki trzeba naprawdę słono zapłacić. Także taka moja rada – dbajcie o swoje nerwy ;>

Jojojo4

Posty: 11

 
Mam wrażenie, że teraz apteka Zdrowit na terenie Lublińca dominuje pod względem cenowym. Inne apteki jakoś ograniczyły się w rozwoju i osiadły na laurach. Zdrowit dba o politykę niskich cen, co w Polsce jest prawdopodobnie najważniejsze dla pacjentów.

prezesowa

Posty: 7

 
Żadna apteka mi nie przychodzi do głowy w tym momencie. Nie mam jakiejś swojej jednej ulubionej. Raczej jak już muszę jakieś leki kupić to wchodzę tam gdzie mam po drodze akurat. Zazwyczaj najbliżej gabinetu lekarza u którego akurat byłam.

34_erikos

Posty: 13